formats
Published on 7.3.2013, by in Zábava.
zábavné pořady

obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: graur razvan ionut)

Současný program většiny televizních stanic sebou přináší kromě napětí, aktuálních zpráv a nutné dávky romantiky, také spoustu zábavy, respektive programů, jejichž primárním úkolem je diváka rozveselit a rozesmát.

Mezi takové patří například populární Partička, která je určitou tvorbou situačního humoru, jež může být v některých případech opravdu drsný. Do podvědomí většiny diváků se jistě zapíší i novodobé realitní show, k nimž se řadí gurmánský pořad Prostřeno, jehož silným konkurentem může být Ano, šéfe.

Prahnete-li po diskusích, které jsou doslova propleteny vtipy a humornými dialogy, je to třeba Vtip za kačku nebo výtečná Show Jana Krause. Zdařilého komika a strůjce mnohé zábavy však naleznete také v televizním pořadu Všechnopárty.

Výběr veselých scén je opravdu značný, stačí pouze zvolit tu odpovídající hladinu humoru, která bude vyhovovat právě vám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA