RC model vrtulníku i letadla

Který kluk nesnil, že bude letcem? Dnes jste k splnění si svého dětského snu jen krůček. Řešení se jmenuje RC modely letadel a vrtulníků. Moderní technologie pokročili natolik, že si můžete obstarat svůj RC model vrtulníku, který se vejde do dlaně a s mikroprocesorovou soupravou dálkového ovládání můžete lítat ve svém obýváku nebo hale! A to vše tak říkajíc „za hubičku“!

RC modely vrtulníků jsou postaveny z moderních a lehkých plastických hmot, takže modely jsou lehké a skoro nerozbitné. Rychlodobíjecí lithiumpolymerové akumulátory (jako v mobilech) umožňují prakticky nepřetržitou zábavu. Použití pásma 2,4 Ghz pro řízení RC modelů dovoluje současné použití více strojů ve vzduchu, protože každý je ovládán na jiném kanálu, který vysílací souprava automaticky zvolí podle situace „v éteru“. Certifikáty CE informují, že zařízení neruší okolní elektronické přístroje ani RC modely nebudou rušeny vašimi domácími přístroji.

Malé vrtulníky jsou řízeny dvěma páčkami ovladače, pro směr a rychlost letu a pro výšku letu a jejich ovládání zvládnete bez problémů během pár minut. S nejmenšími modely se dá létat v obýváku, hale nebo jiné místnosti (i v kanceláři během obědní pauzy, nebo v hospodě). Pokud si troufáte na větší, nebo již máte nějaké zkušenosti, právě pro vás jsou určeny RC modely vrtulníků střední velikosti, pro létáni venku.

Nevadí jim menší vánek, pro svoje větší rozměry jsou dobře viditelné a jejich tvary rozpoznatelné i když odlétnete trochu dál. Jsou ideální na zahradu nebo plácek mezi domy či dětské hřiště. Díky elektrickému pohonu jsou prakticky nehlučné a nemusíte se obávat, že by rušily sousedy. Pokud si pořídíte doplňkovou akumulátorovou baterii, můžete létat dlouho. Dobíjet můžete dodávanou nabíječkou z 220V elektrické sítě nebo i z automobilové 12 baterie.

Tak už víte, jak budete trávit dlouhé zimní večery? Už víte, jaký dárek koupíte svému synovi? Kupte RC model vrtulníku a oči zářící štěstím šikovného pilota budou vaší odměnou.

Navštivte třeba internetový obchod www.jistykup.cz, kde si zajisté RC model vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.