Zástava nebo prodej značkových hodinek mohou posloužit namísto půjčky

Každému se někdy může stát, že se dostane do finanční tísně a potřebuje půjčit peníze. V takovém případě většinu lidí napadne zajít do banky nebo se obrátit na nebankovní společnost s žádostí o půjčku. Ale co dělat v případě, že vám banka půjčit odmítne nebo když nechcete zbytečně riskovat vaši neschopnost splácet a s tím související finanční problémy? V takovém případě je ideální prodat nebo zastavit nějakou cennost, kterou máte doma – například značkové hodinky.

Proč právě hodinky?

Luxusní hodinky jsou k zástavě a k prodeji vhodné, když potřebujete peníze, hned z několika důvodů. V první řadě je to jejich cena, která je u značkového kusu vysoká. Jedná se o zboží, které ani s přibývajícím věkem neztrácí příliš na své hodnotě a tak poslouží jako ideální záruka půjčky nebo zdroj peněz. Také se jedná o předmět, jenž je ve finanční tísni postradatelný a na rozdíl od automobilu, který potřebujete pro dopravu z místa na místo, se bez luxusních hodinek ve špatné ekonomické situaci obejdete.

Zástava hodinek

Zástava je typ půjčky, kdy namísto dokazování schopnosti splácet ručíte svým majetkem – v tomto případě hodinkami. Ať už vlastníte značku Rolex, Ulysse Nardin, Bovet, Breguet nebo jinou, lze ji použít jako záruku splácení. Stejně tak nezáleží na tom, zda se jedná o pánské nebo dámské provedení nebo zda máte kompletní příslušenství. Zastavárna hodinek nabízí rychlé vyřízení; peníze získáte ihned a v hotovosti. Jedná se o bezpečnou půjčku, se kterou je spokojeno již mnoho zákazníku v Čechách i v zahraničí.

prodej vypuk hodinek

Výkup hodinek

Pokud víte, že nemůžete splácet nebo chcete hodinky prodat, můžete využít výkup použitých hodinek za dobrou cenu. Jejich hodnota bude stanovena odborníkem a dohodnutá ke spokojenosti obou stran. V porovnání s prodejem na vlastní pěst získáte odhad, jaká je jejich cena, dobrou nabídku a především rychlé jednání. Peníze obdržíte ihned a na ruku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.