5 oblíbených hraček pro kluky

Kluci si rádi hrají, ostatně jako všechny děti. Proto nechtějí dopustit, aby je navštívila nezvaná nuda! To s oblíbenými hračkami rozhodně nehrozí. Ale které jsou ty nejoblíbenější?  Kluci milují stavění pořádných strojů i staveb. A když je k tomu přidán i příběh, je zábava zaručena. Už asi víte, že mluvíme o Lego stavebnicích, které nabízejí kvalitní Lego kostičky a příběh v jednom! A protože existuje celá řada nejrůznějších tematických sérií Lego stavebnic, můžeme některé z nich zařadit do 5 top nejoblíbenějších hraček pro kluky.

Lego Super Heroes ukrývá neporazitelné hrdiny

Stavebnice z Lega patří k těm nejoblíbenějším . Kromě patentovanému principu spojování kostiček nabízí i příběh, který děti vtáhne do děje. Ve stavebnicích Lego Super Heroes se ukrývají slavní hrdinové. Spiderman, Batman, Iron-man a další – to jsou jména, při kterých se nepřátelům a zlořádům ježí vlasy  na hlavě.  S Lego Super Heroes  se děti dostanou přímo do víru boje o záchranu světa a to pěkně v teple dětského pokojíčku. Postavit si mohou ničivé stroje a zbraně. Lego Super Heroes je čistě chlapecká záležitost!

Lego Galaxy Squad nabízí pohled přímo do středu vesmíru

LEGO Galaxy SquadStavebnice Lego Galaxy Squad nabízí akční dobrodružství, ovšem pouze pro otrlé! Slabší povahy by nemusely snést neustálý boj s příšerami vesmíru! Kluci si rádi postaví Vymítač brouků i Likvidátor havětí. Protože pouze s takovými stroji se mohou postavit třeba odporné kolonii brouků! Jen oni mohou zabránit katastrofě! Bojovat však budou v bezpečí svého pokojíčku!

Lego Creator nabízí až trojnásobnou dávku stavění!

Krom zábavy nabízí stavebnice z Lega i ponaučení. Je prokázáno, že kostičky značným způsobem přispívají k rozvoji jemné motoriky i prostorového vnímání. Se stavebnicí Lego Creator si děti užijí až trojnásobnou dávku stavění. Neboť jedině s Lego Creator si děti mohou z jedné stavebnice postavit až tři výtvory! Tuto sérii si oblíbí velcí i malí stavitelé. Z jedné stavebnice můžete poskládat  Smaragdový expres, pak ho přestavit na raketový vlak či kočár! Vybrat si však můžete i z jiných kombinací. S Lego Creator lze poskládat i skvělá Lego zvířátka.

S Lego Technic si poskládáte rychlé stroje!

Lego Technic stavebnice nabízí do detailů propracované stroje, které si můžete poskládat i vy! Chcete se projet v buldozeru či terénní čtyřkolce? Nebo byste radši vzlétli s nákladním vrtulníkem? Je jen na vás, jaký stroj si sestavíte! Nudit se zaručeně nebudete.  Skládejte, přestavujte, kombinujte, hrajte si!

Lego Duplo nabízí zábavu  i pro ty nejmenší děti

Lego Duplo je speciálně vytvořená stavebnice, určená pro nejmenší děti. Díky dvakrát tak větším kostičkám nabízí snadnější manipulaci. Kostičky padnou do dětské ručky, tak akorát. Děti si z ní zase mohou postavit nejrůznější auta, stroje i stavby.

Kluci milují stavebnice z Lega. Den co den tak mohou prožívat pokaždé jiný příběh. Lego tak určitě patří do seznamu 5 nejoblíbenějších hraček pro kluky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.