Novinky ve světě puzzle: Podívejte se, co skládají vášniví puzzlemaniaci

Milujete puzzle? Nebo naopak, nevíte, proč vlastně někteří lidé této vášni doslova propadli? V obou případech se vám bude hodit podívat se na novinky.

Puzzle Ravensburger nezklamou

Značka Ravensburger samozřejmě žádnou novinkou na trhu není. Právě naopak. Je doslova evergreenem a je notoricky známá mezi všemi, kdo puzzle propadli. Značka přináší obrovské množství motivů z celé řady kategoriím, včetně specialit, jakými bývají 3D puzzle. Puzzle Ravensburger se hodí pro dospělé, teenagery i pro děti. Novinkou v nabídce jsou například puzzle o velikosti 1000 dílků s tématem Harry Potter 7: Harryho patron, ale i puzzle Harry Poter 5: Expecto Patronum. Kdo se nechce pouštět do tak velkých projektů, vybere si z celé řady menších puzzle. Krásnou je série Puzzle EXIT, ve které najdete motiv s názvem Piráti, Forest a další. Novinkou, která se bude určitě vyjímat na vaší zdi, mohou být puzzle Big dream 300 XXL. Lev v modrých odstínech na motivu je nepřekonatelný. Všechny je najdete v e-shopu Puzzlemania.cz.

Novinky ve světě puzzle pro děti

Velkým hitem v sortimentu Ravensburger jsou puzzle pro děti. Najdete zde třeba ty s motivem populární Tlapkové patroly, tedy v originálu Paw Patrol. Pro všechny rodiče a samozřejmě pro děti, jde o notoricky známé pohádkové hrdiny. Rozhodně nezklamou v setu 4v1 Paw Patrol: Družina, kde najdete motivy o 12, 16, 20 a 24 dílcích. Zaujmou též 24dílné puzzle Paw Patrol floor 24 v XL velikosti.

Puzzle pro děti, to jsou však zejména podlahové pěnové puzzle. Ty se hodí již pro nejmenší děti, které se na nich mohou batolit a plazit. Dětem však vydrží dlouho. Později se hodí jako podložka pro hru i na cvičení. Mohou fungovat jako učební pomůcka – třeba když mají motiv čísel a abecedy. Lze je skládat jako puzzle, bývají též s různými vyřezanými motivy, někdy z nich poskládáte město s ulicemi či letiště, mohou mít dokonce i vyšší ohrádku. Vyrábí se se zdravotně nezávadné a odolné EVA pěny.

Podlahové puzzle se považují za hračku či pomůcku, která by neměla chybět žádnému dítěti. Hodí se do dětského pokojíku, ale i do společných prostor v obýváku, kde podlahové pěnové puzzle vytvoří pro dítě ideální a bezpečné zázemí pro hru.

Puzzle 5000 pro všechny, kdo milují výzvu

Skládáte občas s dětmi puzzle o velikostí do 70 či 120 kusů? Nedivte se, že vás to nudí. Dejte si větší cíle. Pořiďte si puzzle 5000, tedy pořádný balík puzzle a pusťte se do skládání. Všechny puzzle nad 2000 dílků budou již opravdovou výzvou. Oblíbenými bývají třeba puzzle 3000 od značek Anatolian, Educa, Schmidt či Bluebird.

Na profi skládání si pořiďte profi pomůcky

Jestliže se pouštíte do skládání takto velkých projektů, je jasné, že je za odpoledne nedoděláte. Pořiďte si pro skládání vhodné pomůcky. K základní výbavě by měl patřit puzzle třídič. S ním se vám mnohem snadněji puzzle třídí, skládají a v třídiči mohou dílky zůstat do dalšího skládání. Neměla by vám chybět podložka na skládání. Ta se dá srolovat a díky ní snadno odložíte i doposud nedodělaný puzzle obrázek. Vždy se podívejte, pro kolik dílků je podložka určena. Nakonec nezapomeňte ani na speciální lepidlo na puzzle, díky kterému pak dílky hezky nalepíte na vhodnou podložku a vystavíte si ji doma jako obraz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.