Vyhlídkový let nad Moravou jako ideální dárek

Morava nabízí celou řadu krásných památek, nedotčené přírody i zajímavých měst, které stojí za to vidět. Pokud vás už běžné pohledy na toto vše omrzely, můžete zkusit něco jiného. Co takhle výhled z ptačí perspektivy? Díky vyhlídkovým letům Brno žádný problém. Vznesete se do vzduchu a jako nejsvobodnější pták si můžete užívat nádherných výjevů, které se pod vámi zobrazí. Z výšky několika stovek metrů vše vypadá daleko jinak, než jste zvyklí.

Užijte si město shora na Brno i jeho okolní přírodu

Vyhlídkové lety na Moravě startují z několika letišť. Budeme-li se bavit o Brně, z letiště v Tuřanech se každým dnem zvedají spolehlivá a moderní letadla, která vás mohou vzít na jeden z vyhlídkových okruhů. Prohlédnout si můžete tradiční vinařské oblasti kolem Pálavy a Mikulova, užít si pohled shora na Brněnskou přehradu či infrastrukturu druhého největšího města v Česku. Nebo se můžete přesunout severněji na letiště Ostrava Mošnov a shlédnout na vrcholky Beskyd nebo průmyslovou Ostravu.

Zkuste speciální noční lety

Pokud chcete výlet do výšky ještě více okořenit, noční vyhlídkový let je skvělou volbou. Atmosféra nočního města z větších či menších výšek vnese do kokpitu jedinečnou atmosféru, která vygraduje přistáním na osvětlenou dráhu letiště. Díky speciálně upraveným letadlům (nebo vrtulníkům), ze kterých je maximální možný výhled, zažijete neopakovatelnou podívanou.

Vyhlídkový let jako dárek. Třeba svému partnerovi

Jestliže zrovna vy nejste fanouškem létání nebo jen chcete někomu udělat radost, vyhlídkové lety jsou výborným dárkem. Darovat zážitek je totiž velmi originální a věřte, že pohledy z výšky několika tisíc stop se jen tak nezapomínají. Můžete využít například romantický vyhlídkový let, který představuje ideální způsob oslavy nějakého společného zážitku či výročí. Se skleničkou šampaňského v ruce se budete prohánět vysoko nad zemí, pod letadlem se budou prohánět mraky a vy můžete zahodit veškeré pozemské starosti. Tímto svůj protějšek určitě okouzlíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.